Kto mnie poleca ?

Zobacz co mówią o mnie moi klienci

Pozytywne opinie, to coś na co pracuję każdego dnia. Wiem o tym, że dobrze wykonana praca to najlepsza reklama w XXI wieku.

Agnieszka Czerkawska

Mateusz to profesjonalista, człowiek z pasją, mega kreatywny i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Mogę go polecić każdemu i liczę na dalszą współpracę

Cel!Pal!Milion

Profesjonalista jakich mało! Jest zaangażowany w swoją pracę, a przede wszystkim cały czas się szkoli, co jest naprawdę istotne w tak szybko zmieniającej się branży. Na Mateusza mogę liczyć w każdej sytuacji! Dzięki, Mati!

Pro Pizza

Pan Mateusz, jak ktoś już wcześniej wspomniał to profesjonalista w każdym calu. Dał się poznać jako osoba kompetentna i wykazująca się ogromną a zarazem profesjonalną wiedzą. Podziwiam jego zaangażowanie w wyznaczone cele, a współpraca z Nim to sama przyjemność.

Resstaurant Lot Kitchen

Konkretny, Profesjonalny, Dotrzymujący słowa, Idący do przodu, Stale podnoszący kwalifikacje. Taki jest Kreatywny Biznes Pana Mateusza. Od prawie roku mamy wsparcie przy naszym biznesie. Dzięki działaniom Pana Mateusza ze wszystkim nam lepiej. Dziękujemy!

Fit Life

Profesjonalizm w każdym calu! Mateusz to głowa pełna pomysłów, w dodatku ciągle chłonna wiedzy!! Dzięki temu na bieżąco wdraża nowe, coraz bardziej skuteczne metody reklamy zarówno na portalach społecznościowych jak również w google!! Piękna strona internetowa zaprojektowana przez Kreatywy.Biznes sprawiła że mój sklep zaistniał na rynku. Dziękuję Mateusz!

Rise360

Moja firma współpracowała z Mateuszem z Kreatywny Biznes nad kilkoma stronami www i kampaniami na Facebooku. Podejście pełne pasji i wszystko w terminie. Jestem bardzo zadowolony i polecam osobom, które szukają dobrych usług w dobrej cenie.

TwojaWWW

Współprace z Mateuszem nawiązałem 2 miesiące temu, dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy oraz konkretności w działaniach nasza współpraca przebiega perfekcyjnie. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy przez Mateusza w zakresie social media oraz ogólnego marketingu internetowego mam pewność że współpracuje z profesjonalistą i mogę spać spokojnie jeśli chodzi o sprawy związane z promocją mojej firmy w google oraz na facebooku :).