O mnie

3 słowa: Profesjonalnie, kompleksowo i indywidualnie

  • Profesjonalnie

Profesjonalnie bo jestem słowny i nie owijam w bawełnę. Szczerością oraz zaufaniem buduje swoją markę osobistą. Praktycznie zawsze jestem dostępny pod telefonem (tak nawet w niedziele). Każdego dnia powiększam swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego. Mówiąc wprost: Uwielbiam to.

  • Kompleksowo

Kompleksowo bo poprowadzę twojego Facebooka oraz Instagrama. Od zera stworzę szytą na miarę kampanię reklamową zarówno w mediach społecznościowych jak i w wyszukiwarce Google. Pomogę w obsłudze strony internetowej od strony treści, analizy, pozycjonowania czy samego zaprojektowania przez moich partnerów. Dodatkowo zajmuje się amatorską fotografią oraz grafiką, które uzupełniają wszystkie powyższe elementy. Co więcej ? Zapewniam stałe doradztwo dla każdego z moich klientów.

  • Indywidualnie

Indywidualnie bo nie działam według szablonu. Od samego początku kontaktujesz się tylko ze mną i krok po kroku ustalamy plan działania.

Nie czekaj, sprawdź moją ofertę i wskocz ze swoim biznesem na następny poziom.

Jeszcze kilka słów o mnie

Mam 27 lat i jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Uczestniczyłem w niejednej inicjatywie gospodarczej. Zdobywałem doświadczenie w różnych branżach, finalnie kierując cały swój potencjał na marketing internetowy. Szkoliłem i dalej szkolę się u najlepszych takich jak: Sprawny.Marketing (MaxRoy), Social Media Now (Piotr Chmielewski), czy Dawid Bagiński. Stale podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach. Teraz dość już o mnie! Chcesz rozwinąć swój biznes?